Mediji, ki podpirajo akcijo z brezplačnimi objavami:

 Delo

Demokracija

Dolenjski list

Exodus TV

GeaTv

Golica TV

Gorenjski glas

HIT radio Hitradio Center, Rock radio

Koroški radio

 MMC

mojradio Moj radio

 Najdi.si

Nova 24 TV

logo-net-tv-700x700 Net TV

Planet TV

Primorski valPrimorski val

Radio 1 

 Radio 94

 Radio Aktual

Radio Brezje

Radio City

Radio Hit

radio aktual kum Radio Aktual KUM

Radio Fantasy

Radio Capris

Radio Celje logotipRadio Celje

Radio Express

Radio Fantasy logotip Radio Fantasy

radio gorenc logotipRadio Gorenc Tržič

Radio Kranj

 Radio Krka

Radio Murski val

radio ognjišče logotip Radio Ognjišče

Radio Pohorje

Radio Prlek  Radio Prlek

Radio Ptuj

Radio RobinRadio Robin

 Radio Salomon

 Radio Slovenija

  Radio Slovenske gorice

Radio Sora

Radio Sraka

logo_radio_tomi_rdeci_z_wwwRadio Tomi

Radio Triglav

Radio Univox

radio-velenje-logotipRadio Velenje

Radio Veseljak

radio tv slo RTV Slovenija, program Val 202 in Prvi vaš oglas

Savinjska Tv, Studio Forma

Seniorske novice

Siol

Slovenske novice

Štajerski tednik

Štajerski val

 Televizija Celje

Televizija Novo mesto – Vaš kanal

TS media

radio tv slo TV Slovenija

vtv VTV Velenje

Zeleni val

 

Mediji, ki so v letu 2018 podprli akcijo:

Celjan, CASMEDIA, Delo, Demokracija, Dnevnik, Dolenski list, Družina, EU turist tv, Exodus TV, Finance, GeaTv, Gorenjski glas, Moj radio, Nedeljski dnevnik, Net TV, Planet TV, Radio 94, Radio Brezje, Radio Capris, Radio Celje, Radio Express, Radio Hit, Radio Krka, Radio Murski val, Radio Net, Radio Ognjišče, Radio Pohorje, Radio Ptuj, Radio Prlek, Radio Robin, Radio Slovenske gorice, Radio Sora, Radio Sraka, Radio Tomi, Radio Univox, Radio Velenje,  RTV Slovenija, Savinjska Tv, Siol, Slovenske novice, Škandal24, Štajerski tednik, Štajerski val, TS media, Večer, Vestnik, VTV Velenje in Zeleni val.

Mediji, ki so v letu 2017 podprli akcijo:

Antena Štajerska, CASMEDIA, Dolenski list, Exodus TV, Glasbeni radio, Gorenjska TV, Gorenjski glas, Finance, In store, Koroški radio, Moj radio, Net TV, Planet TV, Primorski val, Radio Aktual Kum, Radio Capris, Radio City, Radio Hit, Radio Laser, Radio Ognjišče, Radio Net, Radio Prlek, Radio Robin, Radio Rogla, Radio Slovenske gorice, Radio Sora, RTV Slovenija, Radio Tomi, Radio Univox, Rtv Slo MMC, Slovenske novice, Štajerski val, Tednik, Demokracija, TS media, TV Celje, TV Novo mesto, Večer, Vestnik, VTV Velenje in Zeleni val.

Mediji, ki so v letu 2016 podprli akcijo:

Antena Štajerska, CASMEDIA, Exodus TV, Finance, Golica TV, Gorenjska TV, In store, Kanal A, Moj radio, Multimedijski center RTV Slovenija, Murski val, Net TV, Planet TV, POP TV, Radio 1, Radio Antena, Radio Capris, Radio Celje, Radio Center, Radio Dur, Radio Ekspres, Radio Hit, Radio Kranj, Radio Laser, Radio Ognjišče, Radio Prlek, Radio Robin, Radio Slovenske Gorice, Radio Tomi, Radio Velenje, RTV Slovenija, Savinjska Tv, Štajerski tednik, Tednik Demokracija, TV IDEA kanal 10 d.o.o., Večer, Vestnik, VTV Velenje in Zeleni val.

Mediji, ki so v letu 2015 podprli akcijo:

Celjan, Časnik, Exodus TV, Finance, Gornjska televizija, Instore, Koroški radio, lA Kanal, Moj Radio, Moje Finance, Multimedijski center RTV Slovenija, NET TV, Nova Obzorja, Pop Tv, Radio 1, Radio 94, Radio Aktual, Radio Antena, Radio Brezje, Radio Capris, Radio Celje, Radio Ekspres, Radio Gorenc, Radio Hit, Radio Kranj, Radio Krka, Radio Laser, Radio Murski val, Radio Odmev Cerkno, Radio Ognjišče, Radio Prlek, Radio Robin, Radio Salomon, Radio Slovenija, Radio Slovenske gorice, Radio Tednik Ptuj, Radio Tomi, Radio Velenje, Radio Veseljak, Radio Zeleni val, Savinska TV, Štajerski val, Tednik Demokracija, Tv Medvode, TV Vaš kanal, TV Novo mesto, TV Veseljak, TV3, TV-IDEA kanal 10 d.o.o., Večer, VTV Velenje

Mediji, ki so v letu 2014 podprli akcijo:

Celjan, Časnik, Delo, GeaTv, Gorenjski Glas, GTV – Gorenjska televizija, Instore, Moj Radio, Moj Tv, Notranjsko-kraške novice, Planet Siol, Radio Antena Štajerska, Radio Capris, Radio Hit, Radio Kranj, Radio Ognjišče, Radio Prlek, Radio Ptuj, Radio Robin, Radio Slovenija, Radio Slovenske Gorice, Radio Sora, Radio televizija Slovenije, Radio Tomi, Štajerski tednik, Tednik Demokracija, TV Idea, Tv Medvode, Vaš kanal, Večer, Žurnal 24

Mediji, ki so v letu 2013 podprli akcijo:

A Kanal, Moj Radio, Pop Tv, Radio 1 Geoss, Radio Antena Štajerska, Radio Capris, Radio Center, Radio Kranj, Radio Ognjišče, Radio Prlek, Radio Robin, Radio Slovenske gorice, Radio televizija Slovenije

Mediji, ki so v letu 2012 podprli akcijo:

Koroški radio, Moj Radio, Radio 1 Geoss, Radio 94 in NTR, Radio Aktual, Radio Alfa, Radio Antena Štajerska, Radio Bizjak – studio Tomi, Radio Capris, Radio Center, Radio Hit, Radio Kranj, Radio Kum Trbovlje, Radio Ognjišče, Radio Ptuj, Radio Robin, Radio Salomon, Radio Slovenske gorice, Radio Sora, Radio Štajerski val, Radio Veseljak Dolenjska in Posavje, Studio D, Večer

Druge organizacije:

Bar Packa in Bar PIT Stop

Mediji, ki so v letu 2011 podprli akcijo:

Exodus TV http://www.exodus.si, Gorenjska TV http://www.gtv.si, Info tv www.infotv.si, Media TV www.media-tv.si, Moj Radio http://www.mojradio.com, Radio 1 Geoss http://radiogeoss.siol.com, Radio Aktual http://www.radioaktual.si, Radio Bizjak – studio Tomi http://www.radio-bizjak.si, Radio Center http://www.radiocenter.si, Radio Ekspres http://www.radioekspres.si, Radio Europa 05 http://www.radioeuropa05.si, Radio Kranj http://www.radio-kranj.si, Radio Krka http://www.radiokrka.com, Radio Kum Trbovlje http://www.radio-kum.si, Radio Laser http://www.laserr.si, Radio Odmev in Alpski val – mreža Primorski val http://www.primorskival.si/,
Radio Ognjišče http://radio.ognjisce.si, Radio Prlek http://www.radioprlek.com/web, Radio Robin http://www.robin.si, Radio Salomon http://www.radiosalomon.si, Radio Slovenske gorice http://www.rsg.si, Radio Sora http://www.radio-sora.si, Radio Štajerski val http://nethost.si/rsv, Radio Tednik http://www.radio-tednik.si/si, Radio televizija Slovenije http://www.rtvslo.si, Radio Univox http://www.univox.si, Radio Veseljak Dolenjska in Posavje http://www.radioveseljak.si, Radio Viva http://www.radioviva.si, Radio Zeleni val http://www.zelenival.com, Savinjska TV, Studio D http://www.studiod.si, Televizija Vaš kanal http://www.vaskanal.com, TV Primorka http://www.tvprimorka.si, VTV Velenjski televizijski studio www.vtvstudio.com

V letu 2010 so akcijo podprli:

Radio Sora (www.radio-sora.si/), Radio Sraka (www.radiosraka.com), RadioDur (http://radiodur.si/), Radio Si (http://www.radiosi.eu), Radio Europa 05 (www.radioeuropa05.si), Radio Ognjišče (http://radio.ognjisce.si/), Moj radio (http://mojradio.com/)

Mediji, ki so v letu 2009 podpirali akcijo:

Radio Ognjišče (http://radio.ognjisce.si/), Radio Prlek http://radioprlek.com/web/), Radio 1 (http://www.radio1.si), Radio Laser (http://www.laserr.si/), Radio Capris (http://wwwradiocapris.si/), Radio Ptuj (http://wwwradio-tehnik.si/), Radio Sora (http://wwwradio-sora.si/), Radio Robin (http://www.robin.si), Radio Viva (http://www.radioviva.si), Radio 94 in NTR (http//www.radio94.si/), Radio Kranj (http://wwwradio-kranj.si/)

 

Celjan

casemdiaCASMEDIA

Dnevnik

Dolenski list

Družina

eu turist tv

finance Finance

Nedeljski dnevnik

Radio Capris

Radio Express

Radio Krka

 Radio Net

Škandal24

Večer

Vestnik